NARZĘDZIA I FREZY

Narzędzia i frezy podologiczne służące do opracowania płytki paznokciowej – zgrubiałe paznokcie, przerośnięte paznokcie oraz podeszwy stopy – usuwanie odcisków, usuwanie zrogowaceń, modzeli są najwyższej klasy wykonane z wyselekcjonowanej stali chirurgicznej. Jakość wpływa nie tylko na sprawność wykonywanego zabiegu, ale również na Państwa bezpieczeństwo, które jest podstawową wartością.

PODNÓŻEK

Podnóżek podologiczny na statywie pozwala na regulację wysokości stopy i zapewnienie jak najbardziej wygodnej pozycji dla pacjenta.

FREZARKA

Głównym narzędziem w pracy podologa jest frezarka z pochłaniaczem pyłu. Narzędzie, którym się posługuje to frezarka najwyższej klasy BAEHR TEC A 2000. Ten innowacyjny produkt medyczny klasy 2a, swoim poziomem komfortu obsługi i higieny dołącza do sprawdzonych standardów jakości Baehr. Dzięki zastosowaniu wydajnego i cichego silnika, podczas pracy nie zaburza spokojnej atmosfery, co znacząco wpływa na komfort wykonywanego zabiegu podologicznego.

AUTOKLAW

Dbając o Państwa bezpieczeństwo podczas wykonywania zabiegu podologicznego, wszystkie narzędzia są odpowiednio przygotowywane: dezynfekowane, myte, pakowane w specjalne pakiety i sterylizowane.
Niezbędnym w procesie sterylizacji narzędzi jest autoklaw parowy klasy B. Podczas procesu sterylizacji niszczone są wszelkie formy wegetatywne, przetrwalnikowe oraz zarodnikowe mikroorganizmów. Przygotowany przeze mnie materiał jest czysty, pozbawiony wszystkich drobnoustrojów, w tym także wirusów.

Korzystając z usług innych proszę zwrócić uwagę jak przygotowywane są narzędzia, to bardzo ważne.

KUFEREK

W podologii mobilnej najważniejsze jest dobre zorganizowanie. Zintegrowane systemy takie jak mobilny kuferek znacząco poprawiają komfort pracy i zajmują niewiele miejsca.